PORANNA ROSA. Lenkiška veislė. Taigeltona remontantinė (ilgo derėjimo) avietė. Uogos pradeda nokti rugsėjo pradžioje ir dera iki užšalimo. Uogos didelės, apvalios, geltonos, labai skanios. Patrauklios savo originalia spalva.

 
 
 

POLKA. Lenkiška veislė. Tai remontantinė (ilgo derėjimo) avietė. Uogos pradeda nokti rugpjūčio pradžioje ir dera iki užšalimo. Krūmai auga iki 1,8m aukščio, yra tvirti, nereikalaujantys papildomų atramų. Veislė atspari ligoms ir kenkėjams. Dera labai gausiai, uogos stambios, raudonos, pailgos, desertinės, beveik neserga puviniu. Tinka vartoti iš karto bei perdirbti.

 
 
 

GLEN AMPLE. Angliška veislė. Tai vasarinių ankstyvųjų aviečių veislė. Noksta nuo liepos pradžios. Patraukli savo dideliu atsparumu šalčiams ir aukštu atsparumu ligoms. Imponuoja ne tik labai skaniomis uogomis, bet ir jų dydžiu bei derlingumu: uogos super stambios (8-10g), pailgos, labai transportabilios. Ypatingai derlinga: vidutiniškai 20t/ha,o įrengus drėkinimo sistemą – iki 25t/ha.Idealiai tinka šaldymui.