KOLONINĖ OBELIS G-35.  Nauja latviška koloninių obelų veislė, kuri pakol kas neturi patvirtinto pavadinimo,todėl  įvardinama selekcijiniu numeriu. Tai vasarinė veislė. Obuoliai saldūs, sultingi, labai gražūs ir skanūs.

Noksta rugpjūčio mėnesį. Patraukli ne tik skoniu ir išvaizda, bet ir derlingumu, atsparumu ligoms. Verta dėmesio ir vietos Jūsų sode.

Koloninė obelis

 

 

INESE. Koloninė obelis. Nauja latviška veislė, pasižyminti geros kokybės vaisiais. Obuoliai pailgi, dideli, žalsva odele, saulės pusėje padengta ryškios, išsiliejusios vyšninės spalvos raudoniu. Saldaus skonio, sultingi , skanūs. Noksta rugsėjo mėn., vartojami visą rudenį ir ilgiau.

Inese

 

 

ILMA. Švediška žieminė koloninių obelų veislė. Labai gražūs ir ryškūs šios obels vaisiai, nusispalvinę raudonai rožine spalva ir auga kibte apkibę pagrindinį kamieną. Šiaurietiška, atspari šalčiams, ligoms. Vaisiai sultingi, skanūs, saldžiarūgščiai.

Ilma

 

 

MOSKOVSKOJE OŽERELJE. Rusiška kolonininių obelų veislė, kuri dar įvardijama Kačalkina X2. Tai labai puiki vėlyva rudeninė – žieminė obelų veislė. Derlinga, obuolių daug ir jie dideli, gražūs, sveiki ir skanūs. Itin atspari šalčiams ir ligoms. Perspektyvi.

Moskovskoje ozerelje